Grosses Bild

Inhalt

Give up mineral oils – for the sake of your skin!

Cildiniz için mineral yağlardan vazgeçim!

Mineral yağlar ve parafin balmumu çok ucuzdur, bu nedenle cilt bakım ürünlerinin üretim maliyetlerini önemli oranda düşürürler. Ancak yüksek konsantrelerde cilt yüzeyi üzerinde su geçirmez bir film tabakası oluşturabilirler ve bu nedenle de cilt lipit bariyerinin yenilenmesine zarar verebilir ve hatta yenilenmeyi engelleyebilirler. Cilt fizyolojisinin parçalanması, cildin kaşınmasına ve kurumasına neden olabilir; hatta mineral yağlar içeren bir ürünü kullandıktan sonra cildin yenilenmesi belirli bir süre için durur ve doğal bitkisel yağlar içeren yüksek kalitedeki bir ürün ile yer değiştirebilir. Bu nedenle BeauCaire® düşük maliyetli mineral yağlardan vazgeçme yolunu seçmiştir. 

Ciltle özdeş lipitler ile doğallık

İnsan vücudunun temel yapı taşlarını oluşturan bitkisel lipitlerin kullanılmasıyla mükemmel uyumluluğu ve oldukça yüksek seviyelerdeki doğallığı garanti ediyoruz.
BeauCaire® tarafından geliştirilen çok katmanlı lipozomlar, bu lipitlerle çok benzer olan lipitlerden oluşmaktadır. Basitçe söylemek gerekirse, cildinize "cilt" ile bakım yapmış olacaksınız. Cildiniz için bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Çok katmanlı lipozomlar, olağanüstü aktif maddeler olmalarının yanı sıra yardımcı maddelerdir. Örneğin, bu lipozomlar cilt dostu ve koruyucu vitaminleri cilde taşırlar.
Özellikle önemli olan, cildin nem miktarındaki büyük artış sadece günler içinde çok katmanlı lipozomların kullanılmasıyla sağlanır. Çok katmanlı lipozomların aktif görünümünün bir kaç özelliği ile az da olsa öne çıkması, mükemmel özelliklerini gözler önüne seriyor ve en iyi cilt bakımı için önemini vurguluyor.

devamı

geri