Grosses Bild

Inhalt

Evde yapılan günlük güzellik bakımı ile birlikte enstitüdeki sağlık ve rahatlama

Kozmetik enstitüsündeki bakımlar ve/veya DR. BAUMANN KOZMETİK bionome SPA ürünleri ile yapılan sağlıklı bir spa, vücudu ve ruhu canlandırır. Cildiniz, gözle görülür bir şekilde daha taze olacak ve daha genç bir görünüm kazanacaktır.

Bu mükemmel sağlık ve güzellik kaynağı evde de günlük olarak DR. BAUMANN KOZMETİK bionome güzellik bakım ürünlerini uygulayarak ve kendinizi şımartarak devam ettirilebilir. Birkaç saat süren en iyi ve profesyonel bir bakım bile evde yapılan ve haftalar, aylar ve yıllar süren iyi bir cilt bakımının yerini alamaz ve cilt bakımı yanlışlarından kaynaklanan hasarı onaramaz. Bu nedenle evde uyguladığınız sağlıklı bir bionome cilt bakımı ile birlikte profesyonel bakımları da yaptırmalısınız. Bu şekilde cildiniz için en iyi ve sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sağlık, güzellik ve refah için beslenmenin önemi

Sağlıklı bir beslenme, güzel bir cilt ve vücut ile ruh sağlığı ve refahı için büyük önem taşır. Sağlıklı beslenme, yeterli egzersiz ve sigara kullanmama gibi önleyici tedbirler ile pek çok hastalığın, özellikle kanser ve kalp damar hastalıklarının önüne geçilebilir.

Güzel bir cilt için sağlıklı beslenmenin önemine yeterince vurgu yapılmamaktadır. Pek çok bilimsel çalışma, vejetaryen beslenme şeklinin daha sağlıklı olduğunu göstermiştir. Bu, vejetaryen ve vegan beslenmenin sağlık açısından faydalarına dair 2003 yılında ADA (Amerikan Diyetetik Derneği) ve DC (Kanadalı Diyetisyenler)’nin yayınladığı bir ilke belgesinde belirtilmiştir. ABD ve Kanada’daki en tanınmış diyetisyenlerin çoğu, bu derneklerin birer üyesidir. ADA’nın tek başına yaklaşık 70,000 üyesi bulunmaktadır. Bu resmi belgede şunlar yer almaktadır:

Çok iyi planlanmış sebze temelli beslenmenin ve vejetaryen diyetinin diğer şekillerinin, hamilelik, bebek emzirme, erken ve geç çocukluk dönemleri ile ergenlik dönemleri de dahil olmak üzere yaşam döngüsünün her evresi için hayati önem taşırr. Vejetaryen beslenme şekilleri pek çok fayda sağlamaktadır.”