Grosses Bild

Inhalt

“Blue List” şu yazarlar tarafından kaleme alınmıştır: Dr. H.P. Fiedler, Wiesbaden; Prof. Dr. H. Ippen, Göttingen; Prof. Dr. F.H. Kemper, Münster; Prof. Dr. Dr. N.-P. Lüpke, Osnabrück; Prof. Dr. K.H. Schulz, Hamburg; Dr. W. Umbach, Düsseldorf.

Ayrıca, uzman kişiler ve uzman bilgisine sahip olmayan tüketiciler için bilgilendirici referans kitabı olarak Uzm. Dr. Ernst Walter Henrich ve Dr. Thomas Baumann’ın hazırladıkları “Die Bewertung kosmetischer Inhaltsstoffe anhand der INCI-Bezeichnungen” (INCI İşaretlerini Kullanarak Kozmetik İçerik Maddelerinin Değerlendirilmesi) adlı kitabından söz edebiliriz. Bu, uyumluluk, alerjen tehlikesi ve etkileri ile ilgili kozmetik ürünlerinin değerlendirilmesine yönelik bir kitaptır. Ayrıca, hay2van dostu tüketiciler ve vejetaryenlerin ürünleri doğru seçmelerine imkan vermek için bitkisel ve hayvansal içerik maddelerindeki ayrım göz önünde bulundurulur.

Ürünlerimizde, kimyasal koruyucu maddelerin, parfüm, mineral yağ, petrolden elde edilen parafin ve hayvansal maddelerin kullanılmadığını garanti ederiz.

We guarantee you that in our products there are no chemical preservatives, no perfumes and no mineral oils and/or paraffin from petroleum.