Grosses Bild

Inhalt

Bionome Ürün Kalitesi – Başarının Anahtarı

Yıllardır pek çok kozmetik enstitüsü DR. BAUMANN ürünleri ile çok başarılı olmuştur. Çok sayıdaki başarılı DR. BAUMANN kozmetik enstitüsüne dair gerçek raporlar, pek çok profesyonel gazete ve dergide, yani "Kosmetik international" (Uluslar Arası Kozmetik) ve “Beauty Forum” (Güzellik Forumu) gibi pek çok yayında belgelenmiştir. Aşağıda, istekli DR. BAUMANN güzellik uzmanlarından bazılarıyla yapılan değerlendirmeleri bulabilirsiniz. 

Bu değerlendirmeler, Dr. Baumann Şirketi tarafından herhangi bir düzenleme yapılmaksızın tamamıyla güzellik uzmanları tarafından yazılmıştır, bu nedenle bu değerlendirmeler %100 gerçektir ve şirketin yazarları tarafından hiçbir ödeme ya da başka ödüller alınmamıştır. Raporlar, DR. BAUMANN Güzellik Uzmanlarının gerçek coşkusunu yansıtmaktadır.

Cilt bakımına dair uzman yorumlar – başarılı güzellik uzmanlarının raporları:

Dr. BAUMANN KOZMETİKLERİ ile gelen başarı!

„Tüm cilt görünümleri bir haftalık uygulamadan sonra net bir şekilde gözle görülebilir ve fark edilebilir şekilde iyileşme göstermiştir. Pek çok cilt sorunu olan müşterilere büyük ölçüde yardım edebildim. Hatta şüpheleri olan müşteriler bile ürün uygulamasından birkaç gün sonra hayran kaldılar.

Bugün, Kozmetik Enstitümün başarısının DR. BAUMANN KOZMETİK’e yaptığım önemli dönüşün bir sonucu olduğunu söyleyebilirim. Müşterilerin memnuniyeti ve DR. BAUMANN KOZMETİK ile yakın işbirliği bana yüzde yüz güven veriyor ve ben de müşterilerime dürüst ve profesyonelce hizmet veriyorum.“

Annette Rittgen 
Rittgen Kozmetik Enstitüsü

Dr. Baumann KOZMETİK mesleğimizi onurlandırdı!

„Kozmetik ve sağlık alanında 27 yıldır bağımsız olarak çalışmaktayım. Sadece 8 yıl önce mesleğim için bir temel olarak güvenilir ve ikna edici bir bakım serisi keşfettim. Bu beni neşelendirdi, çünkü DR. BAUMANN KOZMETİK’i benimseyen pek çok meslektaşım için uygundu ve şimdi de başarımı taçlandırdı.

Detaylı eğitim kursları ve Dr. Henrich öncülüğündeki DR. BAUMANN ekibi ile dostane ilişki sayesinde müşterilerimin beslenmesi ve cilt bakımına dair sağlık bilinci için yine daha fazla sorumluluk alabilirim. Çalışanlarım ve ben Kasım 2008’de yapılan Beslenme Seminerine katıldık ve katılmaya devam ediyoruz. Biz ve ailelerimiz vegan yolunda mutlu olmayı deniyoruz.“

Antonie Smodej 
Doğal kozmetik sağlık merkezi

 

Tüketiciler, kaliteli ve hesaplı bakıma istek duyuyor

„Üç yıl önce bağımsızlığıma kavuştum ve kendi Kozmetik Salonumu açtım. Bu süre zarfında DR. BAUMANN ile özellikle de SkinIdent® ürünleri ile çok iyi deneyimler edindim. Ürünlerin, içerik maddelerinin eşsizliği, uyumluluğu ve etkisi bu ürünleri tamamen özel kılmaktadır. 

En başından beri Dr. Baumann KOZMETİK’in seçkin bir müşterisi olduğum gerçeği kayda değer bir gerçektir. Müşterilerimin %80’i detaylı bir konsültasyon sonrasında evde bakım için ürünler satın almaktadır. Tüketiciler, ürünlerin kalitesine ve hesaplı bakıma istekliler. Benim ve müşterilerim için bundan başka kozmetik serisi yok.“

Gabriela Rupp 
„la gabriela“ Kozmetik Salonu

 

Daha fazla rapor okuyun