Grosses Bild

Inhalt

Özel ve olağanüstü atmosferde birinci sınıf ileri eğitimler - Zürih Gölü'nde yer alan DR. BAUMANN eğitim merkezi

Kozmetik enstitünüzü başarılı bir şekilde yürütmenizi istiyoruz. Bu nedenle size Zürih Gölü'ndeki eğitim merkezimizde enstitünüz için farklı alanlarda birinci sınıf ileri eğitim sunuyoruz.

Seminer kapsamındaki seyahat masraflarını %100'e kadar DR. BAUMANN KOZMETİK karşılamaktadır.

Temel Eğitim

DR. BAUMANN ürünleri ile başarılı bir şekilde çalışabilmek için en önemli seminerdir. Gösteri ya da tanıtım organizasyonu değil, tam tersine sizin, enstitünüz ve müşterileriniz için pek çok fayda sağlayan gerçek bir eğitim. Seminer özel olarak Dr. Baumann ve Dr. Henrich yönetiminde gerçekleştirilir.

Aktif Madde Semineri

Doğrudan uzman ve meslek kitabı yazarı Dr. Baumann'dan edinilen aktif maddelere dair bilgileri içerir. Sağlıklı bir cilt bakımının iyice anlaşılması açısından önemlidir.

Dermatoloji Semineri

Uyumlu, sağlıklı ve etkili güzellik bakımı için dermatolojik kriterler ele alınır. Güzellik uzmanlarının günlük çalışmalarında karşılaştıkları en önemli cilt problemleri Dr. Henrich tarafından açıklanır ve doğru kozmetik bakımı anlatılır.

Pazarlama Semineri

Kozmetik enstitüsünde başarı elde etmek ve para kazanmak çok kolaydır. Kişinin yapması gereken tek şey, başarılı DR. BAUMANN Kozmetik Enstitüleri'nin yıllardır bu başarıyı nasıl sürdürdüklerini anlamaktır. Bu seminerden sonra bu bilgiyi hemen uygulamaya koyabilirsiniz.

Beslenme Semineri

Doğru beslenme, en iyi sağlık bakımıdır ve bu nedenle de en iyi cilt bakımı için kesinlikle gerekli görülen bir tamamlayıcıdır. Saygın üniversiteler ve bilim adamlarından edinilen güncel ve beslenmeye dair bilimsel çalışmalar bu seminerde sunulacak ve Dr. Henrich tarafından anlaşılır bir şekilde açıklanacaktır. Müşterileri için en iyiye ulaşmak isteyen tüm güzellik uzmanları için vazgeçilmez bir eğitimdir.