Grosses Bild

Inhalt

Özel Kozmetik Enstitünüz İçin Özel Ana Sayfa ve Alışveriş Sayfası

DR. BAUMANN, İnternet üzerinde sizin için tasarlanmış, profesyonelce oluşturulmuş Özel bir Ana Sayfa ile Enstitünüzü etkili bir şekilde tanıtma fırsatı sunmaktadır.
Bu web sitesinde yer alan pek çok sayfada enstitünüzü, hizmetlerinizi, tekliflerinizi ve çalışanlarınız ile ilgili bilgileri tanıtabilirsiniz.

Bunlara ek olarak, yeni web siteniz DR. BAUMANN KOZMETİK’in tüm ürün yelpazesini de kapsamaktadır. Tüm ürünlerle birlikte tüm ürün serileri, burada resimlerle ve detaylı açıklamalarla gösterilecektir. Bu ürün sayfasının içerikleri DR. BAUMANN tarafından korunacak ve böylece sizin müdahale etmenize gerek kalmadan her zaman güncel kalacaktır.

Web sitenizde isteğe bağlı olarak bir alışveriş sistemi de bulunacaktır. Bu alışveriş sisteminde sadece mevcut müşteriler şifre korumalı giriş ile evlerinden rahatça ürün siparişi verebilecektir. Sipariş verme süreci, profesyonel bir alışveriş sistemi üzerinden yürütülür, bu sistemde, mevcut müşteri verileri, enstitü yöneticisi tarafından alınır.

Örnek Web sitesi için link:
www.dr-baumann-institut.com

Alışveriş sistemine giriş verileri:
Sizin için örnek bir alışveriş sistemi oluşturduk. Giriş bilgilerini seve seve size yollarız. Lütfen bize bir e-mail gönderin: info(at)dr-baumann.com