Grosses Bild

Inhalt

Mükemmel Uyumluluk

Maddelerin bilimsellik esas alınarak yapılan seçimi sayesinde alerji olasılığı en aza indirilir ve mükemmel uyumluluk ile etkililik esas alınır. Kozmetik maddelerinde yer alan özel parfümler, esansiyel yağlar ve koruyucular, alerjileri tetikleyebilir. Bu konuda daha fazla bilgiye teknik literatürden, örneğin "Blue List" (ECV Yayını) ve 2004 yılında Federal Çevre Ajansı tarafından tayin edilen ve Dermotoloji Anabilim Bilgi Ağı tarafından yayınlanan “Çevreye Bağlı Temas Alerjilerinin Difüzyonu ile İlgili Çalışma...”sından ulaşmak mümkündür. Cildiniz alerjenleri uzun bir süre tolere etse bile sürekli kullanım, aylar ya da yıllar sürebilen alerjik cilt hastalıklarına neden olabilmektedir. Müşterilerimizin yararına bu riski en aza indirmek istiyoruz. Bu nedenle DR. BAUMANN KOZMETİK, ürünlerini parfümsüz, kokusuz ve esansiyel yağlar olmadan müşterilerine hoş kokular sunmak ve hiçbir koruyucu kullanmadan ürünlerini dayanıklı hale getirmek için yaptığı araştırmalara önemli miktarda yatırım yapmaktadır. (Parfüm ve kimyasal koruyucu maddelerin tanımları için sayfa altıdaki "Tüketicinin Korunması" bölümüne bakınız). Bazı DR. BAUMANN ürünleri, ilgili ürünlerin yasal mevzuatlarına göre listelenen esansiyel yağlar içermektedir.

Bilimsel Uzmanlık

DR. BAUMANN KOZMETİK, titiz ve kalite bilincine sahip insanlar için yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Tüm kararlar, şirketin de sahibi olan yetkili bilim adamları tarafından (doktor ve kozmetik kimyagerler) verilir. Odak noktasında, cildiniz için şüpheli değerlere sahip, değişen kozmetik akımları değil, sizin ve cildiniz için sağlayacağımız fayda yer alır.

Bilimsel Doğruluk ve Dürüstlük

Sizi temin ederiz ki, DR. BAUMANN’da hiçbir zaman yanlış ve abartılı vaatlerde bulunulmaz. Amacımız,  yatkınlık sınırları içerisinde sizin ve cildiniz için en iyisini garanti etmektir.
Çok katmanlı lipozomlarımız insan cilt hücreleri gibi aynı lipitlerden oluşmaktadır. Bu lipitler ve kullandığımız seramidler cilt hücreleri arasındaki hücrelerarası maddenin önemli bileşenleridir.

Belgelenmiş Etkinlik

Çok katmanlı lipozomlar özellikle cilt bakımı için faydalı bir etki yelpazesi sunarlar ve cilt dostu vitaminler gibi önemli maddeleri cilde taşıyabilir ve çok kısa bir süre içinde cildin nem oranını oldukça artırırlar.