Grosses Bild

Inhalt

A special kind of MakeUP

Makyaj Serisi

Bionome kalitesine sahip profesyonel bir makyaj serisi.

Tüm Dr. Baumann Bionome bakım ürünleri ile en iyi şekilde uyum sağlar.

Özel Bir Makyaj Türü

DR. BAUMANN Makyaj serisinin özel kalitesi, çeşitli alanlardaki uzmanların başarılı iş birliğinin bir sonucudur. Ürün yelpazesinin genişliği, renkler ve diğer kalite gereklilikleri hedef olarak belirlenmiştir. Bir diğer hedef ise profesyonel makyajcılar tarafından istenen yüksek standartları karşılamak ya da üstesinden gelmekti. Bu önemli görev, 2000 Alman Makyaj Şampiyonu Tülay Aktag'a düşmüştür. Dermatolojik ve alerjik açılardan içerik maddelerinin değerlendirilmesinden doktor ve natüropat olan Dr. Henrich sorumluydu, çünkü DR. BAUMANN KOZMETİK bionome kalite standartları, tehlikeli içerik maddelerinin kabul edilmemesini gerektirir.

Hayvanlar da bionomenin etik ve kalite ilkeleri ile korunmaktadır. Bu nedenle DR. BAUMANN, hayvansal maddelerin kullanımını tamamen reddeder ve tüm DR. BAUMANN makyaj fırçalarının sentetik liflerden oluşturulduğunu garanti eder. Bu fırçaların kalitesi o kadar mükemmeldir ki hayvan kılından yapılmış fırçalardan ayırt edebilmek için uğraşmanız gerekecektir.

Başarılı ve tanınmış kozmetik kimyageri Dr. Baumann da bu makyaj serisine farklı bir giriş yapmıştır. Sonuç olarak Bayan Aktag, katı kalite gereklilikleri daha fazla yerine getirilene kadar film, televizyon ve normal tüketiciler tarafından günlük olarak kullanım gibi profesyonel alanlarda tüm ürünler üzerinde sayısız test uygulamıştır. Doğal güzellik ve görkem oluşturmak, onun için çok önemlidir.

Tıpkı iki cilt bakım serisi olan SkinIdent® ve DR. BAUMANN KOZMETİK gibi bu makyaj seçimi de DR. BAUMANN bionome kalite ilkelerine odaklanmıştır: cilt dostu, hayvan dostu ve çevre dostu.

Çok dikkatli olmak şu anlama gelir:

  • Ürünlerin kimyasal koruyucular içermemesi

  • Parfümsüz olması

  • Doğal bitkisel yağlardan oluşması

  • Mineral yağlar içermemesi

  • Hayvansal maddeler içermemesi

  • Cildi en iyi şekilde beslemek için çok katmanlı lipozomların kullanılması

  • Gereksiz ambalajlamadan oluşmaması

Sonuç

DR. BAUMANN Makyaj, profesyonel kullanıcıların en büyük beklentilerini ve uyumlu içerik maddeleri için dermatolojik gereklilikleri karşılamak için garanti edilmektedir. Ancak, özellikle hayvanların korunmasına ve gereksiz ambalajlamadan kaçınmaya yönelik etik kriterler de göz önünde bulundurulur.